Hotel Paradis Turnov

ubytování Český ráj - Hotel Paradis Turnov

Ubytování Český ráj - Hotel Paradis se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky v přímo v srdci Českého ráje ve městě Turnov. Turnov leží přibližně 80 km od Prahy, 30 km od Mladé Boleslavi a 25 km od Liberce. Hotel Paradis je umístěn přímo v centru Turnova asi 100 metrů od náměstí Českého ráje. Hotel patří mezi 10 nejvýznamnějších historických budov města Turnov. Secesní budova byla v 90 letech přestavěna na hotel s restaurací.

Ubytování v Hotelu Paradis je ideálním výchozím místem pro poznávání krás Českého ráje. Vždy Vám rádi poradíme s výlety po okolí a do Českého ráje se budete rádi vracet.

Nabízíme ubytování ve 21 pokojích – jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a dvoupokojový apartmán. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek. V hotelu můžeme uschovat Vaše kola, lyže nebo kočárky. Děti ocení dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Součástí hotelu je naše restaurace Divizna s letní terasou, kde ochutnáte domácí českou kuchyni a několik druhů točeného českého piva. Pro naše hosty máme vlastní oplocené parkoviště. WI-FI připojení zdarma.

Díky ubytování v centru Turnova je vše velmi blízko – sauna, vířivka, solárium, multifunkční sportovní hala, kino a letní kino. Přímo v budově hotelu se nalézá solná jeskyně.

Z našeho hotelu můžete podniknout velké množství výletů, přímo z náměstí Českého ráje vede zlatá stezka Českého ráje, kde se po 3 km chůze dostanete na krásnou rozhlednu Hlavatice, odkud můžete obdivovat krásy Českého ráje. Po dalších 2 km navštívíte hrad Valdštejn, Hrubou Skálu, Hruboskalské skalní město, vytrvalci mohou dojít až na hrad Trosky, který je jedním ze symbolů Českého ráje.

Český ráj je územím bohatým na zámky a hrady.

Z okolních měst Vám doporučujeme navštívit Liberec. V Liberci je nejstarší ZOO v České republice, kde můžete obdivovat bílé tygry. K Liberci neodmyslitelně patří Ještěd.

Český ráj je ideální pro milovníky aktivního odpočinku. Do Českého ráje si rozhodně nezapomeňte vzít kolo.